O projektu

Dva nízkoenergetické bytové domy jsou součástí nového areálu Na Lukách rozprostírajícího se na rozloze téměř 23 000 m2. Projekt bytových domů Trávníky nabídne celkem 69 bytů o dispozici 1+kk až 4+kk a výměrách od 31,6 do 108,3 m2. Aktuálně je spuštěný prodej 40 bytů I. etapy výstavby. 

Ke každému bytu náleží úložný prostor v příslušném podlaží. Naprostá většina bytů má balkon.

Nemusíte mít ani strach, že byste nezaparkovali. Ke svému novému bytu si můžete dokoupit pronájem parkovacího stání na 10 let.

Kdo stojí za projektem


 
MORAVOSTAV Brno, a.s., stavební společnost

MORAVOSTAV Brno, a.s., stavební společnost

MORAVOSTAV Brno, a.s. je významná stavební společnost s celorepublikovou působností a dlouholetou tradicí. Akciová společnost vznikla v roce 1992 a k jejím specializacím patří stavební práce, výkony a dodávky stavebních částí objektů a staveb v oborech a to jak na dodavatelské, tak i investiční úrovni. Provádí průmyslové, inženýrské, bytové a občanské stavby a zajišťuje další činnosti při stavební výrobě.

Allrisk, a.s., partner projektu

Allrisk, a.s., partner projektu

Allrisk, a.s. je stabilní českou makléřskou společností s komplexním pokrytím služeb od pojištění, finančního poradenství přes realitní služby, pojištění právní ochrany až po špičkový klientský servis na té nejvyšší úrovni. 

Regionální ředitelství se nachází v Brně a klientská centra či obchodní kanceláře jsou po celé České republice. Od roku 2003, kdy je společnost Allrisk, a.s. na trhu, si vybudovala pověst kvalitního a spolehlivého partnera. S těmito zkušenostmi a dobrým jménem byly v roce 2015 otevřeny pobočky na slovenském trhu.

HiProject s.r.o., generální projektant

HiProject s.r.o., generální projektant

Ateliér HiProject s.r.o. je architektonicko-projektová kancelář působící v celém spektru projektové činnosti a stavebnictví. Projektovou činnost zajišťuje od přípravy území až po spolupráci při realizaci stavby. Většinu projektů řeší z pozice generálního projektanta či koordinátora projektových činností z pozice hlavního inženýra projektu a zpracovatele architektonicko-stavebního řešení, s odpovědností za veškeré projektové práce a inženýring. Pracujeme s různorodou skupinou investorů od soukromých osob až po nadnárodní společnosti.